€ 11-13,50/h +diety

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na budowie dla malarza Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Opublikowany: styczeń 29, 2021 04:04

Zatrudnimy od zaraz malarza budowlanego również bez znajomości języka w Lipsku. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na budowie przy malowaniu, tapetowaniu itp.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: od 11 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus od 15 do 45 euro netto diety za każdy dzień roboczy

Wakaty: 25

Zakres zadań:

  • przygotowanie powierzchni pod dalsze prace
  • zadania wykonywane będą wewnątrz i na zewnątrz
  • obowiązkiem będzie malowanie, tapetowanie i szpachlowanie

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku malarza – koniecznie udokumentowanego
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd
  • wykształcenie kierunkowe jako pomocnik budowlany lub malarz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora z agencji pośrednictwa
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wsparcie przy tłumaczeniach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę.

Krótki link: http://bit.do/malarz2021

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-od-zaraz-dla-malarza-bez-znajomosci-jezyka-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 1326011bfda102dc