€ 1400 netto +mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy produkcji napojów bez znajomości języka w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 26, 2019 02:54

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz dla Polaków ciekawa propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji napojów w fabryce ze Stuttgartu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1200 do 1400 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • łatwa praca produkcyjna przy taśmie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie, pakowanie produktów lekkich – napojów %
  • dbanie o jakość i kontrolę produkcji liniowej
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja
  • zaangażowanie
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • mile widziane zgłoszenia od par i grup
  • dużą zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę i dobre zarobki w wysokości około 1200 do 1400 euro netto miesięcznie
  • pełny wymiar godzinowy, tygodniowo od 40 do nawet 54 godzin pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z dodatkowym ubezpieczeniem, kartą EKUZ oraz drukiem A1
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego FA
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • w pełni umeblowane zakwaterowanie
  • po 9 miesiącach pracy możliwa podwyżka
  • dodatki za pracę na noce i w godzinach nadliczbowych w wysokości +25%, niedziele +50%

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link bezpośrednio do aplikacji: http://bit.do/napoje2019

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 945d3a0d09952cd