€ do ust.

Dla pakowaczy praca Niemcy 2020 przy pakowaniu słodyczy bez języka od zaraz Henstedt-Ulzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Henstedt-Ulzburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 28, 2020 04:08

Dla pakowaczy w Henstedt-Ulzburg także bez znajomości języka do podjęcia ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2020 od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Termin: od zaraz

Miasto: Henstedt-Ulzburg, Schleswig-Holstein – Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się kompletowaniem oraz pakowaniem produktów spożywczych – gum, ciastek, ciast, czekolad i cukierków

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie własnego auta
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze oraz karta EKUZ
  • na miejscu zapewnione w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • solidne warunki zatrudnienia i dobre pracy
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów dojazdu z zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie:

Prosimy o dołączenie aktualnego CV.

źródło: https://app.hrappka.pl/offer/view/9865f844709be4d52097a314e3fba665/19406/widget-166?lang=pl

ID ogłoszenia: 9465e585d0a96b14