€ Do uzg.

Norymberga, praca Niemcy od zaraz produkcja rowerów bez znajomości języka 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 27, 2022 01:23

Fabryka rowerów z Norymbergi poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 na produkcji bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wsparcie w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji – monter rowerów markowych

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż rowerów na podstawie planu produkcyjnego
  • do zadań należeć będzie również przeprowadzanie kontroli jakości oraz prac magazynowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na dłużej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy rocznej
  • dodatki dla kierowcy za każdy przejechany kilometr
  • inne dodatki – za pracę w godzinach nadliczbowych, nocnych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne premie oraz bonusy
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz, dostępny poprzez źródło.

Krótki link: https://bit.ly/norymberga-rowery

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/POMOCNIK-MONTAZYSTY—GIGANT-E-BIKE/67951/

ID ogłoszenia: 981628c04c2b39ad