€ od 10,45/h brutto

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kosmetyków w Pohlheim 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pohlheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 4, 2022 2:48 am

Dla par pakowaczy od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka w rejonie Pohlheim z opcją zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Pohlheim, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów kosmetycznych i z branży farmaceutycznej
  • zadania zlecane są proste
  • prace wykonywane są manualnie

Oczekiwania:

  • własny samochód na wyjazd

Pracodawca nie wymaga znajomości języka ani doświadczenia.

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z kartą A2 oraz kartą EKUZ
  • opcja pobierania zaliczek
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z rekruterem:

  • kasia@cdpersonal.eu

Zgłoszenia można przesyłać poprzez źródło.

źródło: www.carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-kosmetykow-praca-bez-znajomosci-jezyka-mile-widziane-pary

ID ogłoszenia: 16961f860d6c6438