€ od 9,35/h

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorze truskawek bez języka 2020 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 10, 2020 04:09

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2020 przy zbiorze truskawek. Od zaraz oferta z Rövershagen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Rövershagen, Niemcy

Pensja: na akord, zarobek minimum na godzinę to 9,35 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2020

Umowa: do października 2020

Zakres zadań:

  • praca w dużej plantacji niemieckiej
  • przy zbiorze truskawek

Oczekiwania:

  • wytrzymałość, pracowitość, zaangażowanie
  • dostępność od maja 2020
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę 7 dni w tygodniu od godziny 4 rano do 16-17 po południu
  • bezpłatne zakwaterowanie dla osób które przepracują na plantacji minimum 49 dni
  • komfortowe zakwaterowanie z dostępem do internetu po wi-fi, pralki
  • możliwość wypożyczenia dobrej jakościowo odzieży przeciwdeszczowej
  • darmowe obiady oraz śniadania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę lekarską
  • zapewniony bezpłatnie przejazd na pole

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • rekrutacja@weegree.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-plantacji-rovershagen/

ID ogłoszenia: 1115e8f78ab3a9ed