€ 14/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji siłowni Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 15, 2022 01:37

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie dla chętnych bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu oraz utrzymywaniu czystości w klubie fitness i siłowni
  • pracodawca zapewnia sprzęty oraz detergenty do sprzątania
  • zatrudnienie odbywa się w pełnym wymiarze godzin i w stałych godzinach
  • praca polega na sprzątaniu toalet, natrysków, przebieralni, sal do ćwiczeń, wycieraniu sprzętów, odkamienianiu armatury, uzupełnianiu środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • rzetelność, pracowitość, pilnowanie swoich obowiązków
  • regularność
  • brak uzależnień
  • punktualność
  • przyjazne nastawienie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • rzetelne szkolenie wdrażające w obowiązki
  • komplet odzieży roboczej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • w cenie 250 euro miesięcznie zorganizowane jest zamieszkanie na miejscu
  • pracę w stałych godzinach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z CV i zdjęciem na adres mailowy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w dopisku: „Sprzątanie siłowni Dortmund, lipiec 2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-silowni-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 85462d0542b21b27