€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorze sałaty bez języka 2019 Filderstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Filderstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 9, 2019 5:04 am
  • Wygasa: 11 dni, 10 godzin

Propozycja zatrudnienia od lipca 2019 przy zbiorze i pielęgnacji sałaty. Ogłoszenie aktualnej od zaraz, sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów sałaty

Miejsce zatrudnienia: Filderstadt, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór oraz pielęgnowanie sałaty
  • praca na polu oraz na hali
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność
  • zaangażowanie, sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • pełne wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • zatrudnienie od zaraz
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na cały okres trwania umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • zatrudnienie od lipca 2019

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-niemcy-praca-sezonowa-2019-bez-jezyka-zbiory-salaty-od-zaraz-filderstadt/

ID ogłoszenia: 3785d23921d35c64