€ 1925/mc +zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par pakowanie kawy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 30, 2019 4:38 am

Od zaraz propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Hamburgu dla pakowaczy bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Rozpoczęcie zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: około 1925 € brutto miesięcznie (12,30 Euro/h)

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa i powtarzalna praca manualna
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zestawów i składanie w ściśle określony sposób
  • praca na jednym z etapów pakowania

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, sumienność, zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, samodzielność
  • mile widziane doświadczenie jako pakowacz
  • zdolności manualne
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie aktualne od zaraz
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pełny etat a także możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • płatny urlop
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-hamburg/

ID ogłoszenia: 705d68257a3038e