€ 12,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech 2018 bez języka na magazynie z napojami od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 04:42

Propozycja zatrudnienia 2018 w Kolonii dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie z napojami. Oferta pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym płatnie.

Stanowisko: komisjoner na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na nowoczesnym magazynie przy kompletowaniu zamówień
  • pracownik będzie zajmował się również dbaniem o porządek na magazynie, prowadzaniem dokumentacji
  • zadania wykonywane będą za pomocą wózka ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym a także skanera ręcznego

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • duże zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 220 euro miesięcznie
  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjne dodatki w postaci np.: karty rabatowej, dopłat do posiłków itp.

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Kolonia 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 995a986b2e90389