€ do uzgodnienia

Dla par zbiory truskawek bez języka sezonowa praca Niemcy 2021 od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2021 02:44

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par lub kobiet przy zbiorach truskawek w Hamburgu. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka. Zamieszkanie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miasto: Jork – Hamburg, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w gospodarstwie przy zbiorze truskawek szklarniowych
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • prosimy o wysyłanie zgłoszeń głównie przez pary i/lub panie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie
  • sezonową pracę w Niemczech dla par lub kobiet *kwestie kwaterunkowe
  • pracę w zespole polskojęzycznym
  • 6-7 dni w tygodniu roboczych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 4915171826313

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-par-zbiory-truskawek-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 168608af97cb7d03