€ 2500-2900/mc

Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji pizzy w fabryce z Berlina od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 7, 2022 1:35 am

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Berlina na produkcji pizzy i dań gotowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par także bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Pensja: 2500 do 2900 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 10

Miasto: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na produkcji spożywczej – dań gotowych pizzy
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie pracy powtarzalnej przy linii, np.: smarowanie blatów sosem, porcjowanie składników, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • punktualność
  • zaangażowanie
  • pracowitość
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • przestrzeganie wysokich norm BHP w pracy

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • przyjazny, zgrany zespół i rodzinną atmosferę na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na pełny etat
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej – np. karta sportowa, świadczenia, imprezy integracyjne, premie
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną. Wiadomość e-mail wraz z CV ze zdjęciem należy przesłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Nr ref. prod/b3/09/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-pizzy-dla-par-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 959633d86f49fc27