€ 2600 +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca jako kierowca kat.B przy rozwożeniu zakupów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 14, 2019 3:32 am

Od zaraz z podstawową znajomością języka propozycja pracy w Niemczech jako kierowca kat.B Zatrudnienie w Kolonii przy rozwożeniu zakupów do klientów. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat.B

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dostarczanie zakupów z magazynu sklepu do klientów samochodem służbowym
  • praca na podstawie grafiku godzinowego
  • pracownik dostarcza zakupy za próg

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • dostępność od zaraz
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • chęć do rozwoju i podnoszenia własnym umiejętności
  • umiejętność pracy z ludźmi

Zapewniamy:

  • elastyczne godziny pracy
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • do 30 dni urlopu płatnego w roku
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/06/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 8585d02acddba1c3