€ 12-15 Euro/h

Dam pracę w Niemczech dla piekarza od zaraz w Lipsku blisko granicy polskiej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lepzig
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na stale
  • Opublikowany: marzec 19, 2021 04:32

Blisko polskiej granicy w Lipsku od zaraz propozycja pracy w Niemczech na stanowisku piekarza. Zatrudnienie z minimum podstawową znajomością języka oraz kwalifikacjami zawodowymi.

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy z okolic Lipska przeprowadzamy rekrutację na stanowisko:
PIEKARZ

Region:

– okolice Lipska / Saksonia

Obowiązki:

– Produkcja świeżych wypieków zgodnie z planem
-Przygotowanie i obróbka ciast do wypieku
-Dbanie o czystość miejsca pracy i urządzeń

Oferujemy:

– praca od 01.04. na czas nieokreślony
– stawka początkowa 11-12 €/h Brutto (możliwy wzrost stawki)
– dodatki: nocki (30%), niedziela (50%), wolne dni od pracy (100%)
– praca od pon.-niedz.- (praca w nocy)
– zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
-możliwe nadgodziny
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca-opłaca pracownik
-24 dni urlopu

Wymagania:

-znaj. języka niemieckiego w stopniu podstawowym
– min 2- letnie doświadczenie w pracy jako piekarz
– sprawna obsługa urządzeń do produkcji ciasta
– umiejętność pracy w zespole
– gotowość pracy w nocy i w weekendy

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka@quickjobs.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 256604fd29d91dc1