€ 2300-2700 netto

Rzeźnik-wykrawacz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka, Hesja 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hessen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: maj 7, 2021 02:02

Agencja pośrednictwa zatrudnienia poszukuje wykwalifikowanych rzeźników-wykrawaczy do pracy w Niemczech. Ogłoszenie 2021 bez znajomości języka niemieckiego w rejonie Hesji.

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Rzeźnik/ Wykrawacz

Region:
Niemcy- Hesja

Zakres obowiązków:
wykrawanie i trybowanie wieprzowiny
praca na akord grupowy- około 8-10 osób

Wymagania:
wykształcenie zawodowe -mile widziane, ale niekonieczne
doświadczenie zawodowe- przynajmniej 5 lat

Oferujemy:
11 € / h (netto) jako wynagrodzenie początkowe + dodatki
premia 200 €/mies. (podczas okresu próbnego) lub 400€/mies. (po okresie próbnym)
razem ok. 2300-2700€(netto)
płatne nadgodziny
umeblowany 2-osobowy pokój (190 € /mies.)

Informacje dodatkowe:
praca od zaraz-na czas nieokreślony-pełny etat
180-200/h/miesiąc
możliwość zjazdów do Polski w systemie 4/1 (dla zainteresowanych)
urlop- 24 dni
znajomość języka-niewymagana

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.
W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie
danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 7666091bfd28e319