€ 14-16/h/brutto

Dekarz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie w Darmstadt od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Darmstadt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2021 02:22

Firma działająca m.in. w Darmstadt poszukuje doświadczonych dekarzy do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy montażu pokryć dachowych, rynien etc.

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Dekarz/ Cieśla konstrukcyjny

Region:
okolice Darmstadt /Hessen

Obowiązki:
typowe prace dekarskie
typowe prace ciesielskie
montaż rynien itp.

Oferujemy:
praca od zaraz na czas nieokreślony
stawka początkowa 14-16 €/h brutto (lub do uzgodnienia)
w razie wyjazdów na montaże zakwaterowanie gratis
praca od pon.- sob. (40-50 godz.)
zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
możliwe nadgodziny
koszt zakwaterowania ok. 300€ (30% dodatku mieszkaniowego od pracodawcy)
24 dni urlopu

Wymagania:
znaj. języka niem. nie jest wymagana
min. 2- letnie doświadczenie w pracy jako dekarz bądź cieśla konstrukcyjny
mile widziane prawo jazdy kat.B

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 4036080a4610d174