€ 3200/mies./brutto

Praca Niemcy w budownictwie monter instalacji grzewczych i sanitarnych, Ludwigshafen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ludwigshafen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na stale
  • Opublikowany: kwiecień 16, 2021 02:50

Firma z Ludwigshafen poszukuje od zaraz hydraulików – monterów instalacji sanitarnych i grzewczych do podjęcia pracy w Niemczech. Pracodawca oczekuje komunikatywnej znajomości języka.

QuickJobs.de-Personal Management.

Przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Monter instalacji grzewczych sanitarnych i klimatyzacyjnych

Region:
Rheinland-Pfalz

Miejscowość:
Ludwigshafen

Oferujemy:
-3200 €/mies.(brutto)= około 18,50/h (brutto)
-umowa na pełny etat, na czas nieokreślony
-40h/tyg. (pon.-piąt. Od 06:00 do 15:00)
-30 dni urlopu
-zapewnione darmowe zakwaterowanie

Zakres obowiązków:
-ogólne prace montera urządzeń grzewczych, sanitarnych i klimatyzacyjnych
-montaż jedynie przemysłowy, nie u klientów prywatnych

Wymagania:

-co najmniej kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
-nie wymagamy wykształcenia kierunkowego
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy kat.B- mile widziane

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

W wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 8186078a224aca6e