€ 2700 Euro

Kucharz praca w Niemczech od zaraz blisko granicy w Eberswalde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eberswalde
  • Opublikowany: lipiec 3, 2020 03:10

Agencja zatrudnienia dla klienta z Eberswalde blisko granicy poszukuje doświadczonych kucharzy do podjęcia pracy w Niemczech przy przygotowaniu potraw dla gości zgodnie z przepisem.

QuickJobs.de-Personal Management.
W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy
aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Kucharza

Region

• Eberswalde (5km.)

Oferujemy:

• 2700,- €/miesiąc (Brutto)
• płatne nadgodziny
• stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na czas nieokreślony
• 40 h/tydz. (Pon. – Niedz. | 11:00 – 19:00 | w zależności od harmonogramu zmiany)
• bezpłatne zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę (codzienne
dojazdy do Polski również możliwe)
• koszty przyjazdu pokrywa pracodawca
• bezpłatne posiłki (w godzinach pracy)
• zapewniamy zakwaterowanie

Obowiązki:

• gotowanie á la carte w restauracji
Wymagania:
• kucharz, który rozumie swoje rzemiosło
• dobra znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie zawodowe-2-5 lat
• wykształcenie w zawodzie

Informacje dodatkowe:

Początek pracy-od zaraz
Praca na zmianę-tak
Czas pracy (na dzień)- 8.0h
Nadgodziny-tak, płatne
Dni robocze-Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Urlop roczny (w dniach)-27
Prawo jazdy-nie jest potrzebne
Maksymalny wiek-nie ma znaczenia
Płeć-nie ma znaczenia

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka.moeller@vodafonemail.de

W wiadomości prosimy o podanie numeru ID 997

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

O nas:

Jesteśmy działającą od 2013 roku agencją zatrudnienia z siedzibą w Turyngii w
Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutacji polskich i wschodnioeuropejskich
specjalistów oraz pielęgniarek i opiekunów osób starszych.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

ID ogłoszenia: 8215efcf8539bb1c