€ od 9,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla par pakowanie sera bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 4, 2016 01:43

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Essen dla par bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Poszukujemy pracowników na stałe.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Miasto: Essen, Niemcy

Zarobki: 9,80 euro brutto na miesiąc przez pierwsze 3 miesiące, potem podwyżka do 10,80 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie w fabryce wyrobów mlecznych. Do zadań należeć będzie pakowanie sera, stojąc przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy
  • chęć rozwoju
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • aktualne badania z sanepidu
  • odpowiedzialność, niezawodność, efektywność
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • pracodawca pomaga w zorganizowaniu zamieszkania i przez pierwsze 3 miesiące częściowo pokrywa koszty za wynajem
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • przeszkolenie pracownicze, głównie z zakresu BHP
  • odpowiedni uniform służbowy
  • zatrudnienie dla par
  • pracę zmianową w systemie 5x po 8 godzin
  • 2 zmianowy system pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: Pakowanie sera dla par, Essen” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9815779874d071a3

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par pakowanie sera bez znajomości języka Essen”

  1. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072

  2. Witam jestem zainteresowany tą pracą wraz z kolegą podaje tel 698-490-370,
    e-mail gotti57@wp.pl proszę o szczegóły i kontakt,pozdr

  3. Krystian28091995 na lipiec 20, 2016 @ 13:56

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolega .

    Telefon:
    732 927 293

    Mail
    krystian28091995@wp.pl