€ 7,80 brutto

Praca Niemcy produkcja-montaż LCD bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: Lipiec 31, 2014 1:21 am

Fabryka telewizorów w Frankfurcie nad Menem zatrudni od zaraz do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji na montażu paneli LCD przy taśmie. Na miejscu będzie zapewnione zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik montażu na produkcji
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Zarobki: 7,80 brutto za godzinę
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
– praca przy taśmie montażowej w fabryce
– montaż kolejnych elementów paneli LCD
– testowanie oraz kontrola jakości

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dokładność
– brak nałogów nikotynowych
– mile widziane doświadczenie w produkcji przy montażu elektroniki
– gotowość do pracy od zaraz
– dyspozycyjność na co najmniej pół roku

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie bezpośrednio w firmie niemieckiej
– dobre zarobki oraz premie
– nie wymagana znajomość języka
– zakwaterowanie płatne niedaleko fabryki (koszt 200 euro miesięcznie potrącane z pensji)

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: montaż LCD Frankfurt

Beschaftigung@germanymail.com

Termin nadsyłania aplikacji: 05.08.2014

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7453d996d6507c2

1 odpowiedź na “Praca Niemcy produkcja-montaż LCD bez znajomości języka Frankfurt nad Menem”

  1. Mieszkam w Niemczech Frankfurt am Main na stale z rodzino .Jeste nie pjocym i nie palcym jestem odpwiedzialny i sumienym mam 39lat muwie po niemiecku w stopniu kumunikatywnym tel.015214325008