€ 2050/mc

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie obuwniczym od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 27, 2021 03:45

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie obuwniczym. Zatrudnienie w hurtowni z Lipska dla par także bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pomocniczym.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 2050 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • praca jako pomocnik magazyniera w hurtowni obuwniczej
  • zadania będą zlecane na bieżąco zgodnie z zapotrzebowaniem, głównie kompletowanie i pakowanie zamówień
  • pracownik będzie również przydzielany do rozładunku dostaw, aktualizowaniu danych w systemie komputerowym, przeprowadzaniu regularnych inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • profesjonalne przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wyposażonych mieszkaniach za 500 euro od pary lub 300 euro od osoby
  • satysfakcjonujące zarobki
  • przejrzyste warunki zatrudnienia oraz sprawdzonego pracodawcę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 05/2021” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5566087037095574