€ 9,40 euro brutto/h

Praca w Niemczech Dortmund od zaraz bez znajomości języka na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 12, 2015 12:49

Producent dań gotowych z Dortmundu prowadzi nabór pracowników. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Stawka godzinowa: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy pakowaniu gotowych wyrobów w foliowe opakowania i wkładanie ich do kartonowych pudełek.
  • Praca będzie wykonywana na taśmie i wymaga obsługi maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • wysoka samodzielność
  • zręczność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • pracowitość, słowność, odpowiedzialność

Oferta:

  • praca od zaraz na miesiąc z możliwością przedłużenia
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pomoc polskiego koordynatora
  • zamieszkanie płatne w wynajętym przez pracodawcę mieszkaniu służbowym
  • płatny urlop
  • szkolenia pracownicze
  • brak opłat za udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja dań gotowych od zaraz, Dortmund” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 589561b061d09601

8 komentarzy na “Praca w Niemczech Dortmund od zaraz bez znajomości języka na produkcji dań gotowych”

  1. witam jestem zainteresowany pracom waszej firmie pracowalem przytasmie znam tom prace jestem sprawny fizycznie mam 56l l mieszkam w bochum muj kontakt 023276899493 zgory dzienkuje

  2. witam mam 33 lata jestem zainteresowany pracą przy produkcji dań gotowych od zaraz pracowałem kiedyś na produkcji jestem z polski jestem zmotoryzowany,i moge do was w kazdej chwili dojechać jestem z okolic bydgoszczy.muj numer tel 502093042.pozdrawiam i dziekuje

    • witam mam 33 lata jestem zainteresowany pracą przy produkcji dań gotowych od zaraz pracowałem kiedyś na produkcji jestem z polski jestem zmotoryzowany,i moge do was w kazdej chwili dojechać jestem z okolic bydgoszczy.muj numer tel 502093042.pozdrawiam i dziekuje

  3. Witam,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą. Jestem zmotoryzowana mój nr tel +48 792333866 iwonaw19@gmail.com

  4. Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy od zaraz nr tef:668540114.Wioletta Fraszczak .

  5. Witam mam 43 lata sprawnie fizycznie, zmotywowany do pracy w waszej firmie gotowy od listopada na dłuższy czas ,jestem ze śląska w ciągu 2 godzin jestem w Dortmundzie mój nr. te l. +48 602323429 jak i adres e -mail camel32@op.pl na imie mam Jarek.

  6. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowana ogłoszeniem.. Mam 57 lat od 2013 roku na stałe mieszkam w Niemczech 20 km od Dortmundu. Posiadam samochód. Po przyjeździe do Niemiec od 01.10.2013 roku pracowałam w firmie produkcyjnej Ready Curts do chwili obecnej.
    Jestem zaintersowana podjęciem stałej pracy na pełny etat.

    Pozdrawiam,
    Krystyna