€ 12 do 14/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2020 03:19

Poszukujemy sprzątaczek do sprzątania powierzchni biurowych we Frankfurcie nad Menem. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Wynagrodzenie: od 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy – wyższa stawka jest przewidziana do osób na własnej gewerbe

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu powierzchni biurowych w godzinach popołudniowych – od 17 do 1 w nocy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie biurowców piętrami – firma współpracuje z administracją biurowca a nie oddzielnymi firmami
  • obowiązkiem będzie wycieranie kurzy, odkurzanie i mycie podłóg, zbieranie brudnych naczyń i wstawianie do zmywarek, wynoszenie odpadów, porządkowanie pomieszczeń socjalnych, gabinetów, sal konferencyjnych, sprzątanie łazienek itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych wyników
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w tym również nauki języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych na miejscu – założenie konta w banku, sprawy ze świadczeniami itp.
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • solidne warunki zatrudnienia
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, start od kwietnia 2020, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 675e945ddd84676