€ 1800-2300 brutto/mc

Dla par praca w Niemczech od zaraz produkcja rowerów bez języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 7, 2017 05:14

Oferujemy możliwość zatrudnienia dla par w dużej fabryce od zaraz na produkcji przy montażu rowerów. Niemcy praca w Duisburgu również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Pensja: 1800 do 2300 euro brutto na miesiąc – w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie- montaż części rowerów
  • jest to stanowisko produkcyjne dotyczące pracy na jednym z etapów produkcyjnych
  • przeprowadzanie jakości oraz pakowanie

Oczekiwania:

  • sumienność, rzetelność, zorganizowanie
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako serwisant rowerowy lub na produkcji
  • wysoka motywacja
  • punktualność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie oraz wdrożenie w obowiązki
  • tani kurs języka niemieckiego
  • możliwość rozwoju
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • odpłatne zamieszkanie, zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 350 euro od par

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Zadania montażowe na produkcji rowerów, Duisburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5525a00a78abe4c4