€ 11,50 euro brutto/h

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie zabawek 2017 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 3, 2017 03:54

Ogłoszenie pracy w Niemczech skierowane do par przy zbieraniu zamówień na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie 2017 w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 11,50 euro na godzinę brutto

Obowiązki:

  • praca na stanowisku magazyniera w hurtowni zabawek przy zbieraniu zamówień dla klepów i klientów detalicznych, zamawiających towary przez internet
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie artykułów za pomocą skanera ręcznego, zapakowanie do wysyłki oraz naklejenie etykiety adresowej
  • inne zadania mogą być zlecane przez kierownika

Wymagania:

  • niezawodność, lojalność
  • minimum średnie wykształcenie
  • bezproblemowość
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność
  • wielozadaniowość
  • szybkość wdrażania się w nowe zadania

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione 200 euro od osoby 300 od pary
  • solidne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie z zakresu BHP oraz wprowadzenie w zadania
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „magazyn-07/2017, Dortmund” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 22859599f7239639

2 komentarze na “Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie zabawek 2017 Berlin”

  1. nicole1412 na lipiec 3, 2017 @ 18:02

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785 560 880

  2. Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, na okres ok 2lat proszę o kontakt 889-842-704