€ 12,50/h +dodatki, napiwki

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz kierowca kat.B-dostawca pizzy w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: wrzesień 23, 2022 01:06

Restauracja-pizzeria z Lipska poszukuje kierowców kat.B od zaraz do pracy w Niemczech na stanowisku dostawcy. Zatrudnienie bez znajomości języka przy rozwożeniu pysznych, ciepłych placków do klientów. Zakwaterowanie dostępne na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Lipsk, Niemcy

Obowiązki:

  • praca jako dostawca pizzy dla kierowców kat. B

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju – w tym nauki języka niemieckiego
  • zdolność do liczenia – mile widziane doświadczenie w handlu
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 150 euro miesięcznie od osoby
  • ubezpieczenie uprawniające do bezpłatnej opieki medycznej
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • auto służbowe w godzinach pracy
  • kartę paliwową
  • pomoc na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych w celi podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • pizzę w trakcie pracy gratis

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca września 2022. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy wyjazd od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy-lipsk/

ID ogłoszenia: 1076328f085018d6