€ 1890/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka dla par na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 17, 2019 4:15 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie w hurtowni obuwniczej z Lipska. Niemcy praca 2019 dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: 1890 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca na magazynie w hurtowni obuwniczej – obecnie zatowarowującej się w buty zimowe, kozaki, śniegowce
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień, pakowanie i wysyłka
  • do zadań należeć będzie również rozładunek dostaw, rozkładanie na magazynie, prace porządkowe i inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • samodzielność, sumienność, pracowitość
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • sumienność

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w firmie ze świetną pozycją na rynku
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie za 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 010/2019” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia

ID ogłoszenia: 7515d7fe86416cdf