€ 1890 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie z obuwiem bez języka od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 7, 2018 3:09 am

Poszukujemy par do pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie sklepu internetowego z obuwiem sportowym. Od zaraz zatrudnienie w Lipsku przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zarobki: miesięcznie 1890 euro brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca na magazynie sklepu internetowego, sprzedającego obuwie sportowe
  • do zadań należeć będzie zbieranie produktów na podstawie zamówienia
  • pracownik sam pakuje i zajmuje się wysyłką
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji oraz rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • sumienność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • atutem będzie doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • wdrożenie w obowiązki zorganizowane na miejscu w języki polskim
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 300 euro od pary w 2 osobowym pokoju lub za 180 euro od osoby
  • pracę do końca bieżącego roku
  • dodatki za wydajną pracę i 100 % frekwencji
  • opcja podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 08/2018” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7265b68b3a0cdaa4