€ 14,50/h+zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur w Düsseldorf z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 28, 2021 2:43 am
  • Wygasa: 3 dni, 13 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz. Zatrudnienie w Düsseldorf dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Zakres zadań:

  • wykonywanie pracy fizycznej przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • zatrudnienie w jednej firmie, mieszczącej się w biurowcu
  • praca w stałych godzinach od 8 do 16
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie wszelkich pomieszczeń, włączanie zmywarek, wycieranie blatów, odkurzanie, mopowanie, uzupełnianie środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka kultura osobista
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • pracowitość
  • zwinność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane na czas
  • pracę na pełny etat
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze oraz świadczenia socjalne
  • płatny urlop
  • pełne wsparcie na miejscu i opieka zapewniona przez koordynatora Polaka

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Düsseldorf” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7156152025cbfe0c