€ 9 euro netto/h

Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji koncentratu bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2014 12:10

Zakład produkujący przecier, soki i zupy pomidorowe z Bremen zatrudni pracowników. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Zarobki: 9 euro netto/h

Miejsce pracy: Bremen

Liczba wakatów: 6 (3 pary)

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w firmie zajmującej się produkcją przetworów pomidorowych – soków, koncentratów, zup.
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz ich mycie i konserwacja
  • mycie, ważenie oraz sortowanie warzyw
  • wspieranie procesów produkcyjnych na linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zgłoszenia od par
  • gotowość do wzięcia udziału z obsługi maszyn oraz BHP
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • brak uczuleń oraz alergii skórnych – praca odbywać się będzie w gumowych rękawiczkach
  • szybkie tempo pacy
  • spostrzegawczość
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par
  • zakwaterowanie w mieszkaniu 3 pokojowym ( jeden pokój na parę)
  • koszt zamieszkania to 300 euro miesięcznie od pary
  • 40 godzinny tydzień pracy z możliwymi dodatkowo płatnymi nadgodzinami

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja przecieru pomidorowego dla par” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 733541c007961f2d

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji koncentratu bez języka Bremen”

  1. praca na produkcji koncentratu dla par na październik 15, 2014 @ 10:58

    jestesmy para mam 52 lata a prtner 53 doswiadczenie na lini produkcyjnej 2 lata przy pakowaniu miesa w zakładzie hajdemark obecnie mieszkamy w Cloppenburg jestesmy zdecydowani na podjecie pracy w panstwa zakładzie bardzo prosimy o kontakt tel 015166064047 z powazaniem Mariola i Jarek

  2. szukamy pracy na listopad 23, 2014 @ 14:14

    para mam 19 lat chłopak 26 . Jesteśmy gotowi na podjęcie pracy w państwa zakładzie. Bardzo prosimy o kontakt. Marzena i Wojciech