€ 13,25-16,50/h +zakwaterowanie

Praca Niemcy od zaraz sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 13, 2019 4:30 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 13,35 euro brutto na godzinę pracy w oparciu o niemiecką umowę i 16,50 euro na godzinę dla osób na własnej działalności

Zakres zadań:

  • kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań prywatnych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zobligowana do utrzymywania czystości oraz należytego porządku w sprzątanych pomieszczeniach
  • zadania polegają na odkurzaniu, myciu podłóg, wynoszeniu śmieci, myciu łazienek oraz kuchni, podlewaniu kwiatów itp.

Oczekiwania:

  • rzetelność, zaangażowanie, pracowitość
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • spostrzegawczość, dokładność, sumienność
  • umiejętność samodzielnego organizowania sobie pracy
  • zdolność do nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

Zapewniamy:

  • elastyczny grafik
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę do podjęcia od zaraz
  • pensję wypłacaną przelewem na konto
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu – wyłącznie dla osób które przepracują minimum 150 godzin miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3005d51cd17ceb05