€ 14,50/h brutto

Ogłoszenie praca Niemcy przy sprzątaniu biur od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 13, 2018 4:11 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Od zaraz zatrudnienie w Hamburgu z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowanie nieodpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w biurze na zmianie wieczornej przy sprzątaniu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o porządek – zbieranie brudnych naczyń ze stołów, wynoszenie odpadów, myciu łazienek, pomieszczeń socjalnych, wycieranie kurzu
  • inne zadania – wietrzenie pomieszczeń, włączanie zapachów, ustawianie świeżych kwiatów, podlewanie roślin itp.

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność, elastyczność
  • skrupulatność

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym na zmianie wieczornej
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki i premie za dobre wypełnianie zadań

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7145be97dc02f0eb