€ 12/h euro brutto + mieszkanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do października 2017
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2017 03:33

Od zaraz zatrudnimy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Berlinie dla 4 chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 4
Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę
Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Obowiązki:

  • praca w zespole przeprowadzkowym przy rozładunku, załadunku mebli i sprzętów biurowych a także rzeczy klientów prywatnych
  • często przenoszenie rzeczy z bloków (także tych bez windy!)
  • dbanie o powierzone mienie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dokładność, ostrożność, pracowitość
  • zdolność do pracy w grupie
  • chęć do pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dbanie o detale
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziane prawo jazdy kat.C
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • opcję podejmowania dodatkowo płatnych (+25% do stawki podstawowej) zleceń w weekendy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na czas określony od zaraz do października 2017

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pomocnik-przy-przeprowadzkach/06/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-berlin/

ID ogłoszenia: 18593dd18115f4d

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Berlin”

  1. Jan Skowron na czerwiec 20, 2017 @ 17:19

    Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Proszę o kontakt nr.tel 571265528.
    Posiadam prawo jazdy kategorii B+C