€ 12-14

Dam pracę w Niemczech malowanie i tapetowanie na budowie Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2017 06:55

Praca w Niemczech przy remontach, wykończeniach-malowaniu, tapetowaniu, regipsach. Oferta na budowie z Hannoveru dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy
Stawka godzinowa: od 12 do 14 euro na godzinę

Zakres zadań:

  • samodzielna praca przy wykończeniach budowlanych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za malowanie i tapetowanie ścian, układanie płytek różnego rodzaju a także montaż regipsów
  • inne zadania zlecone przez managera

Oczekiwanie:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku oraz praktyczna umiejętność wykonywania prac wykończeniowych
  • zdolność do wykonywania zadań samodzielnie
  • profesjonalizm
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę na zlecenie dla osób z działalnością gospodarczą niemiecką (gewerbe) lub polską

Aplikacja:
Prosimy zainteresowanych o kontakt mailowy, wiadomość e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy wysłać na adres:

  • kulczyk_bau@onet.eu

Dostępny jest również numer kontaktowy pod numerem: 0152 17457383

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-w-hanowerze-plytki-regipsy-malowanie-itp/

ID ogłoszenia: 83258c622a55fabf

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech malowanie i tapetowanie na budowie Hannover”

  1. adek110184 na marzec 31, 2017 @ 11:21

    Witam szukam pracy obecnie pracuje w Monachium 10letnie doświadczenie na różnych budowach.najlepiej elewacje wykończenia okna.1691411356