€ 2500 euro brutto/mc

Oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik śmieciarza od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: Styczeń 28, 2016 12:08 am

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w charakterze pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie w Berlinie z podstawową znajomością języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2500 euro brutto na miesiąc

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres obowiązków:

  • odpowiednie ustawianie pojemników na odpady pod śmieciarkę
  • kontrola odpowiedniego opróżnienia koszy
  • zbieranie odpadów w torbach i wrzucanie na pakę

Wymagamy:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy zespołowej
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań
  • elastyczność godzinowa
  • wytrzymałość na warunki pogodowe

Oferta:

  • samodzielnie stanowisko
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • szkolenie wprowadzające
  • zapewnione ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opieka polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule prosimy umieścić: „Pomocnik śmieciarza, Berlin 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-berlin-pomocnik-smieciarza-podstawowy-jezyk/

ID ogłoszenia: 72656a8acfeae990

3 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik śmieciarza od zaraz Berlin”

  1. Witam ja z pytaniem czy jest aktualne jeszcze to ogłoszenie bo jestem bardzo zainteresowany proszę o szybki odpis na mejla djsebastian@onet.pl z góry dziękuję pozdrawiam.

  2. witam ja jestem bardzo za interesowany tą ofertą pracy jak jest miejsce do pracy to proszę odpisać jak najszybciej na mejla walczyk.czeslaw@o2.pl czekam na odpowiedz

  3. Damianek181187 na Marzec 7, 2016 @ 5:56 pm

    Witam. Jestem osoba mloda fizyczna i bardzo zainteresowana ogloszeniem pracy jako pomocnik smieciarza. Znam perfekt niemiecki i mam trz kolege z niemieckim ktory jest rowniez tak jak jak bardzo zainteresowany. Jeszeli sa jeszcze miejsca to bardzo proszę o kontakt
    KACPEREK.2007@wp.pl