€ do uzgodnienia

Operator wózka widłowego na magazynie Niemcy praca bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 7, 2016 03:06

Magazyn z Lipska zatrudni chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku operatora wózka widłowego. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego na magazynie

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • wszelkie zadania magazynowe do których niezbędne będzie użycia wózka widłowego np: transport towarów, przygotowanie zamówień, rozładunek i załadunek
  • prowadzenie dokumentacji
  • inne zadania – pomoc przy przeliczaniu stanów, dbanie o ład

Wymagania:

  • praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego
  • mile widziana umiejętność obsługiwania programów magazynowych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • certyfikat pozwalający na obsługę wózków widłowych
  • preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem w tej profesji

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i atrakcyjne zarobki
  • pracę w młodym oraz ambitnym zespole
  • zakwaterowanie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-dla-operatora-wozka-widlowego-lipsk/

ID ogłoszenia: 249577da7f385502

1 odpowiedź na “Operator wózka widłowego na magazynie Niemcy praca bez języka Lipsk”

  1. pocieszny na luty 1, 2017 @ 19:00

    jestem zainteresowany tą propozycją odpowiedz proszę wysłać na adres e-mail pociechajaroslaw@wp.pl lub skontaktować się telefonicznie 605 634 907