€ 9,20 euro brutto/h

Niemcy praca przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 29, 2015 2:31 pm

Poszukujemy od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego na produkcję przy pakowaniu ciastek w fabryce z Kolonii. Oferta pracy w Niemczech skierowana do Polaków.

Stanowisko: Pakowacz ciastek na produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,20 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie kontrola jakości i zdejmowanie z taśmy ciasteczek niedorobionych lub niespełniających jakości
  • praca będzie wykonywana przy taśmie w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • gotowość do wykonywania prac powtarzalnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • zwracanie uwagi na detale
  • zręczność, sprawność
  • dobre zorganizowanie, punktualność
  • umiejętność utrzymania porządku w miejscu pracy
  • niezbędne będą aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością

Oferujemy:

  • przejrzysty system zatrudnienia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składni za pracownika
  • zatrudnienie odbywa się na niemieckiej umowie o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem CV oraz aktualnego zdjęcia należy przesłać mailowo na adres: neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości należy wpisać: „Pakowacz ciastek od zaraz, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-kolonia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-ciastek/

ID ogłoszenia: 3175631f90b81fb3

4 komentarze na “Niemcy praca przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka od zaraz Kolonia”

  1. Jestem zainteresowana oferta która własnie przeczytałam,była bym bardzo milo gdyby udało mi sie dostać ta prace, prosze o kontakt 889 470 233. z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany pracą przy pakowaniu ciastek w mieście Kolonia, prosze o kontakt 508641522

  3. Jolanta Goździkowska na Listopad 2, 2015 @ 11:18 am

    Witam, jestem bardzo zainteresowana propozycją od zaraz. Mam 47 lat jestem osobą dyspozycyjną, nie chorującą, generalnie sprawną. Bardzo proszę o kontakt pod nr tel 503585648 bądź drogą e- mail pozdrawiam.

  4. Witam.. Poszukuję jestem zainteresowany ofertą pracy w zakładzie przy pakowaniu zabawek, mieszkam 30 km od koln w Solingen posiadam wykształcenie średnie, jako mechanik, obecnie pracuję jako kierowca w Niemczech w firmie TnT poszukuje pracy stałej. Chęć współpracy podejmę od zaraz posiadam meldunek niemiecki znajomość języka niemieckiego komunikatywny.
    Dane kontaktowe :+48538357014
    Dziękuję pozdrawiam czekam na odpowiedź
    P.S.
    Piotr Siofer