€ do uzgodnienia

Oferta stałej pracy w Niemczech jako malarz na budowie Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Styczeń 11, 2016 3:15 am

Oferujemy zatrudnienie w Mannheim dla pracowników budowlanych przy malowaniu i tapetowaniu. Oferta pracy w Niemczech na budowie dla Polaków na stanowisko malarza.

Stanowisko: Malarz

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Miejsce: Mannheim, Niemcy

Zadania:

  • malowanie oraz tapetowanie
  • szereg prac pobocznych – przygotowanie stanowiska, powierzchni – wyrównywanie ścian
  • inne prace wykończeniowe zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy malarza
  • preferujemy zgłoszenia od osób mogących przyjechać swoim autem
  • praktyczna znajomość nowoczesnych metod budowlanych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • doświadczenie zdobyte na terenie Niemiec

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • miejsce zamieszkania
  • pracodawca ubezpiecza każdego pracownika i odprowadza składki
  • zatrudnienie odbywa się na podstawie niemieckiej umowy na długi okres
  • stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

W zgłoszeniu koniecznie prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 1815692d9690506c