€ 9,25 brutto/h + zamieszkanie

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech zbiory jabłek i gruszek Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2017 03:40

Pilnie zatrudnimy osoby do zbiorów jabłek oraz gruszek w sadzie z Cottbus. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego na 6 do 8 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 15

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,25 euro brutto na godzinę pracy

Zatrudnienie: na podstawie umowy na 6-8 umowy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w sadzie przy ręcznym zrywaniu jabłek i gruszek
  • wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • możliwość do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na okres 6-8 tygodni od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • własna, porządna i nieprzemakalna odzież do pracy

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • pracę na 6 do 8 tygodni
  • zamieszkanie zapewnione w ogrzewanych domkach
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • zgrany zespół pracowników z Polski

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną: “sezonowa-zbiory09/17” na adres podany poniżej:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-jablek-i-gruszek-cottbus/

ID ogłoszenia: 39059cd5d4d2325e