€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 2, 2017 05:31

Oferujemy od zaraz zatrudnienie na magazynie ze sportowym obuwiem w Hamburgu przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego skierowane do Polaków.

Stanowisko: Magazynier
Miasto: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień złożonych przez klientów poprzez stronę www
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kompletowanie produktów na magazynie oraz przygotowywanie ich do wysyłki poprzez zabezpieczenie, zapakowanie i naklejenie adresu
  • odpowiednio przygotowane paczki pracownik wydaje kurierowi
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie aktualizowanie systemu – wprowadzanie numeru artykułu i oznaczanie iż wyszedł on z magazynu

Oczekiwania:

  • samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość, zwinność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pierwszą umowę na czas próbny
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech na podstawie legalnej umowy z ubezpieczeniem, odprowadzaniem wszelkich składek
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: magazyn-z-butami2/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 59658929886c3a22

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem bez języka Hamburg”

  1. dunajska.renata na luty 7, 2017 @ 12:51

    Witam! Jestem zainteresowana pracą, wysłałam na powyższy adres email moje aplikacje. Oto mój numer kontaktowy +49 15217250161.