€ 1500-2000 euro/mc netto

Dam fizyczną pracę w Niemczech na budowie dla murarza Bremen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Styczeń 10, 2015 1:42 am

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych. Zatrudnienie z Bremen od zaraz w budownictwie dla murarza z doświadczeniem i znajomością języka urzędowego.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 1500-2000 euro/mc netto

Zadania:
Do zadań pracownika należy wznoszenie ścian z cegieł czy innych materiałów budowlanych. Zatrudniony sam przygotowuje sobie zaprawy i miejsce pracy.

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego jest konieczna
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane
– od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracach budowlanych
– dyspozycyjność, dokładność, samodzielność

Oferujemy:
– podpisanie legalnej umowy o pracę
– zatrudnienie na dłuższy okres
– świadczenia socjalne
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– możliwość uzyskania Kindergeld
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania w jak najkorzystniejszej cenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: info@digo-personal.dew tytule proszę wpisać: MURARZ POLONIUSZ

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-polakow-w-budownictwie-murarz-bremen/

ID ogłoszenia: 21054b07e00954d9

5 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Niemczech na budowie dla murarza Bremen od zaraz”

  1. Murarz Poloniusz.pracowałem 15 lat na budowie jestem zainteresowany.609642373

  2. Murarz Poloniusz witam jestem zainteresowany ofertą na budowaie ma przepracowane 9 lat nr tel.539518389

  3. Jestem bardzo zainteresowany oferta wBremen tel.516132344

  4. Jestem zainteresowany tą pracą mam 17 letnie doświadczenie w pracy jako murarz na zaprawie na kleju i na pianie,tynki, ocieplenia, prace wykończeniowe tel.667558625