€ 9,20 euro/h

Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Wettringen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wettringen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 8, 2015 20:12

Firma sprzątająca z Wettringen szuka kobiet do pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań. Zatrudnienie dla sprzątaczki od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Wettringen
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h

Zadania:
Do zadań osoby zatrudnionej należy samodzielny dojazd do klienta. Na miejscu sprzątaczka będzie miała obowiązek doprowadzić pomieszczenie do czystości za pomocą odpowiednich środków czystości. Praca odbywa się w grupie.

Wymagania:
– doświadczenie przy sprzątaniu jest konieczne
– umiejętność zmywania plam, kamienia itp.
– osoba sprawna ruchowo
– profesjonalne podejście do pracy
– odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność, uczciwość, dyskrecja
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– osoba otwarta, przebojowa, aktywna
– chęć zarządzania grupą będzie mile widziane

Oferujemy:
– auto do dyspozycji osoby zatrudnionej
– bardzo dobre wynagrodzenie
– dla najlepszych pracowników przewidziana jest podwyżka
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– zakwaterowanie płatne 250 euro za miesiąc
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV ze zdjęciem na maila: info@all-pl.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-sprzataniu-biur-i-mieszkan-dla-kobiet-wettringen/

ID ogłoszenia: 65854d797ad09154

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Wettringen”

  1. sprzataczka na marzec 13, 2015 @ 16:12

    mieszkam w Herzlake.Posiadam samochód.Jestem zainteresowana pracą.W obecnej chwili pracuję w kuchni i sprzątam dwa mieszkania prywatne. Interesuje mnie praca na umowę.Pracy nie boje się, jestem dokładna,pogodna.