€ ok. 10 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów Monachium od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 16, 2015 22:23

Firma sprzątająca z Monachium szuka kobiet do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, biur, mieszkań, gabinetów lekarskich. Zatrudnienie z Monachium od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: ok. 10 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to prosta praca polegająca na sprzątaniu zlecanych pomieszczeń. Pracownik powinien cechować się wysoką wytrzymałością fizyczną.

Wymagania:
– zaradność, uczciwość, zaangażowanie
– punktualne przyjścia do pracy
– godne reprezentowanie firmy
– podstawy języka niemieckiego
– stanowisko skierowane dla kobiet
– wyjazd od zaraz

Oferujemy:
– umowa na pół etatu
– zapewniamy pracę od zaraz
– różnorodność zleceń
– ciągłość zatrudnienia
– stałych klientów

Aplikacja:
Aplikacje należy przesłać (w postaci CV) na maila: reinigungzorneding@gmx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-dla-kobiet-sprzatane-domow-biur-i-hal-monachium/

ID ogłoszenia: 865557bd1fd95c6