€ 2400 +zakwaterowanie

Bez języka sortowanie odpadów od zaraz fizyczna praca w Niemczech, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2021 3:00 am

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 2400 euro brutto miesięcznie

Termin: od lutego 2021

Obowiązki:

  • pierwsze dni to płatne szkolenie pracownicze – stanowiskowe oraz BHP
  • pracownik otrzyma komplet odzieży oraz środki ochrony osobistej
  • do zadań należy sortownie odpadów przy taśmie

Wymagania:

  • solidność, pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • pełna samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • odzież roboczą oraz środki ochronne
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • umowę niemiecką na czas określony z opcją przedłużenia
  • darmowe lokum
  • świadczenia socjalne
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odpadów, Hamburg 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odpadow-2021-hamburg/

ID ogłoszenia: 243600821f4c06e7