€ 12-14/h + dieta

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla malarza-tapeciarza 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 5, 2021 05:08

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla malarza-tapeciarza bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 na budowie dla Polaków z doświadczeniem budowlanym.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: różne lokalizacje, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12 do 14 euro brutto na godzinę + dieta za każdy dzień roboczy w wysokości od 15 do 40 euro netto

Wakaty: 25

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy wykończeniach, wykonywana na zewnątrz i wewnątrz
  • obowiązkiem będzie malowanie, tapetowanie, szpachlowanie, nakładanie gładzi, montowanie regipsów (zabudowy suchej)
  • zadania różnymi materiałami i technikami

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • samochód na wyjazd
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora z agencji przez cały okres trwania umowy
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dieta za każdy dzień roboczy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie przy przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-od-zaraz-dla-malarza-tapeciarza/

ID ogłoszenia: 7935ff2e24222b16