Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ od 2400/mc brutto

Od zaraz pakowanie ciastek praca Niemcy dla par bez znajomości języka 2023, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 26, 2023 00:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz pakowanie ciastek praca Niemcy dla par bez znajomości języka 2023, Düsseldorf

Opis

Dla par pakowaczy w zakładzie produkcyjnym z Düsseldorf od zaraz do podjęcia praca w Niemczech 2023 przy pakowaniu ciastek także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie na miejscu możliwe za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Zarobki: od 2400 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Stanowisko pracy wymaga wykonywania manualnych czynności w zakładzie produkcyjnym, specjalizującym się w produkcji ciastek i wafli. Pracownik będzie odpowiedzialny za wizualną kontrolę jakości oraz ręczne pakowanie wyrobów. Wszystkie zadania będą wykonywane w stałym tempie i zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy przy linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

Osoby zainteresowane stanowiskiem powinny wykazywać zdolności manualne oraz cechować się sumiennością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Wymagana jest gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz dostępność od zaraz. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy produkcji żywności oraz znajomość języka.

Zapewniamy:

Oferujemy umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe zatrudnienie w Niemczech, zapewniając przy tym niemieckie warunki zatrudnienia oraz terminowe wypłaty. Pracownicy będą mieli prawo do płatnego urlopu. Dla zainteresowanych, zapewniamy opiekę rezydenta polskojęzycznego oraz opcjonalne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pak/c2/05/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 305646f600c1d03b

     

ilość wszystkich wyświetleń: 176, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.