€ 14-16/h netto

Od zaraz Niemcy praca na budowie przy regipsach bez znajomości języka Benneckenstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Benneckenstein
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 23, 2022 01:17

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla regipsiarzy-szpachlarzy bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Benneckenstein dla budowlańców z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy regipsach

Lokalizacja: Benneckenstein, Niemcy

Pensja: 14 do 16 euro netto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca budowlana przy montażu płyt z karton gipsu na ścianach i sufitach, malowanie, szpachlowanie
    pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • samochód na wyjazd
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie – stawka zależna od posiadanych umiejętności
  • terminowe wypłacanie pensji
  • dodatek w wysokości 150 euro na tygodniowy urlop za stałą współpracę
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na dłużej
  • udział w poleceniach pracowniczych – jednorazowo 220 euro
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • możliwość otrzymania podwyżki dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych
  • opcja rejestracji w ZUS
  • na miejscu zakwaterowanie
  • możliwość pobrania zaliczki do 900 euro w pierwszym miesiącu
  • pracodawca zapewnia zwrot za przejazd do Niemiec

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • rekrutacja@inserv.com.pl

Kontakt telefoniczny z rekruterem:

  • Joanna Nowakowska, Telefon: 790335199

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-regipsach-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-od-zaraz-benneckenstein/

ID ogłoszenia: 607632c62ff21e99