€ 2000-2500/mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy produkcji pizzy Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 8, 2019 5:48 am
  • Wygasa: 9 dni, 9 godzin

Propozycja zatrudnienia w Hamburgu od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Oferta aktualnej pracy w Niemczech na produkcji pizzy mrożonej. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: od 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji dań mrożonych kuchni włoskiej – pizzy, makaronów
  • zadania rozdzielane są na różnych etapach produkcji – przygotowywanie składników (mycie, obieranie, krojenie, szatkowanie), smarowanie blatów sosem, układanie składników, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie
  • punktualność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • płatne 200 euro miesięcznie zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Nr ref. prod/a8/11/19” należy przesłać mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 7915dc4932beb3f5