€ 10,63 - 11,25/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech 2018 od zaraz sortowanie odzieży używanej w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 16, 2018 05:41

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sortowaniu używanej odzieży w firmie z Hanoweru. Oferta 2018 także dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej – pracownik fizyczny

Stawka godzinowa: 10,63 do 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczne sortowanie odzieży używanej przy koszach lub stole
  • całość rzeczy rozdzielana będzie pod kątem jakościowym
  • obowiązkiem będzie także składnie i pakowanie

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysoka kondycja fizyczna – możliwość pakowania worków o wadze od 8 do 10 kilogramów
  • brak problemów ze zdrowiem  – osoba musi być wolna od alergii czy uczuleń
  • wysoka motywacja
  • chęć podjęcia nauki języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę podpisanej z niemieckim pracodawcą
  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 150 euro miesięcznie
  • pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • stałe godziny pracy od 7:30 do 16:15

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych poprzez stronę:

Krótki link: http://bit.do/sortowanie-odziezy

źródło: praca.gratka.pl

ID ogłoszenia: 3025a8616d7ec34e

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Niemczech 2018 od zaraz sortowanie odzieży używanej w Hanowerze”

  1. Tomasz Sarna na wrzesień 6, 2018 @ 13:40

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą od zaraz proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922