€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz na budowie remonty i wykończenia Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Opublikowany: lipiec 23, 2019 03:43

Propozycja pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy remontach i wykończeniach w budownictwie. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik przy remontach i wykończeniach

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • prace przy remontach i wykończeniach budowlanych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż płyt z karton gipsu, malowanie, szpachlowanie, układanie płytek
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac remontowych w mieszaniach zniszczonych siłami natury

Oczekiwania:

  • pracowitość, zaangażowanie, wysoka motywacja
  • staranność
  • doświadczenie w pracach budowlanych przy wykończeniach
  • precyzja

Zapewniamy:

  • możliwość pobierania zaliczek
  • pensje do 15 każdego miesiąca
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • raz na tydzień możliwość korzystania z ciepłego, domowego posiłku
  • na miejscu zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • zatrudnienie na polskiej lub niemieckiej umowie – pracownik musi sam zdecydować
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-robot-wykonczeniowych-kolonia,oferta,6921937

ID ogłoszenia: 3395d3611ed687a0